Oblékněte se s námi

Oblíbené značky v Roosevelt Fashion StoreRoosevelt Fashion Store je koncept unikátních butiků se značkovou módou. V současné době provozujeme v České republice dvě prodejny a to v Plzni a v Českých Budějovicích. V budoucnu plánujeme rozšíření našich obchodních aktivit do dalších měst v České republice.

Roosevelt VIP Fashion Show v Dance Bar Paradox

Roosevelt Fashion Show

V pátek 18. října se v českobudějovickém Dance Baru Paradox konala párty měsíce – ROOSEVELT VIP FASHION SHOW! Návštěvníci mohli zhlédnout módní přehlídku nejnovějších modelů z Roosevelt Fashion Store v čele s modelkou Dominikou Mesarošovou, Nikolou Zvěřinovou, Táňou Makarenko nebo mužem roku Martinem Gardavským, Antonínem Beránkem, Filipem Tušerem a DJem Petrem Zvěřinou z Václaváku!

Módní speciál s Kateřinou Votavovou startuje

Módní speciál s Kateřinou Votavovou startuje

V měsíci říjnu jsme navázali spolupráci s nejnavštěvovanějším zpravodajským online serverem na jihu Čech – Budějckou Drbnou. Majitelka sítě obchodů Kateřina Votavová představuje v sekci móda aktuální trendy a tipy na nákupy.

První speciál byl věnován trendům babího léta a našel si řadu příznivců. V příštím speciálu se budeme věnovat podzimním trendům a tipům na nákupy. Kromě oblečení doporučíme čtenářům vhodné doplňky a obuv.

 

 

Roosevelt Fashion Store partnerem soutěže Maturantka roku

Maturantka roku 2013

Roosevelt Fashion Store je dlouhodobým fashion partnerem celostátní soutěže Maturantka Roku. Finalistky loňského ročníku byly nafoceny ve spodním prádle, plavkách a šatech z našich butiků. Série fotografií ve spodním prádle se objeví v kalendáři Maturantky Roku pro rok 2014.

Spolu s organizátory soutěže jsme na finálovém večeru soutěže připravili dvě módní přehlídky. Fotografie z finálového večera si můžete prohlédnout zde.